• UPOZORNENIE – opravný termín EČ a PFIČ.

Opravný termín externej časti a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky september 2018 - určenie miesta konania

•  Informácie pre uchádzačov pomaturitného štúdia

6851 N sociálno - právna činnosť

Všetky prihlášky na pomaturitné štúdium posielajte na adresu: SOŠ Handlová, Lipová 8,972 51 Handlová.

Prihlášky na pomaturitné štúdium musia byť potvrdené lekárom a prikladajte k nim overené kópie maturitného vysvedčenia. Posielajte ich do 31.7.2018.

• Odborný remeselnícky kemp elektrikárov v Plzni

SOUE v Plzni bolo poverené organizáciou Remeselníckeho kempu pre elektrikárov, ktorý sa uskutočnil v dňoch 19.6 až 22.6.2018. Zúčastnilo sa ho 16 žiakov, z ktorých dvaja žiaci z 1.D odboru mechatronika Adam KIEPEŠ a Denis BLAHO reprezentovali našu školu.

• Projekt Erasmus+
    Odborná stáž študentov v Talline

V dňoch 14.5. až 30.5. 2018 sa 12 študentov študijných odborov technické lýceum a mechanik počítačových sieti zúčastnilo odbornej stáže v medzinárodnom projekte Erasmus+ v Talline – Estónsko. Študenti mali možnosť poznať naozaj dynamické moderné hlavné mesto, kde bolo vidieť spojenie historickej časti mesta s modernou architektúrou 21. storočia tvorenej hlavne kombináciou skla a ocele. Odborná časť stáže sa realizovala v Polytechnickej škole - moderne vybavenej zameranej na technické odbory od fotografie, grafiky, programovania až po elektrotechniku. Naši študenti si postupne prešli jednotlivé odborné predmety danej školy, kde preukázali výborné odborné aj jazykové zručnosti.

Víťazstvo v krajskom kole SOČ

Dňa 7.4. 2017 sa v SOŠ Stará Turá konal 39. ročník krajského kola SOČ, kde sa na 1.mieste umiestnil náš študent Patrick Hrdý, žiak triedy 5.L – obchodná akadémia bilingválne štúdium, so svojou prácou na tému Podnikanie.

S uvedenou prácou zvíťazil aj na obvodnom kole SOČ dňa 17.3.2017 v Novom Meste nad Váhom. K dosiahnutým výsledkom mu srdečne blahoželáme a želáme mu veľa úspechov aj na celoslovenskom finále SOČ, ktoré sa uskutoční v dňoch 26.4. až 28.4.2017 v Banskej Bystrici.

Ďakujeme za krásnu reprezentáciu našej školy.

Ing.Eva Turzová

Výsledky školského kola SOČ