SOŠ Handlová

 •  
 • UPOZORNENIE – opravný termín EČ a PFIČ.

  Opravný termín externej časti a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky september 2018 - určenie miesta konania

  Čítať ďalej...  
 •  Informácie pre uchádzačov pomaturitného štúdia

  6851 N sociálno - právna činnosť

   

  Všetky prihlášky na pomaturitné štúdium posielajte na adresu: SOŠ Handlová, Lipová 8,972 51 Handlová.

  Prihlášky na pomaturitné štúdium musia byť potvrdené lekárom a prikladajte k nim overené kópie maturitného vysvedčenia. Posielajte ich do 31.7.2018.

   
 • Odborný remeselnícky kemp elektrikárov v Plzni

  SOUE v Plzni bolo poverené organizáciou Remeselníckeho kempu pre elektrikárov, ktorý sa uskutočnil v dňoch 19.6 až 22.6.2018. Zúčastnilo sa ho 16 žiakov, z ktorých dvaja žiaci z 1.D odboru mechatronika Adam KIEPEŠ a Denis BLAHO reprezentovali našu školu.

  Čítať ďalej...  
 • Projekt Erasmus+
  Odborná stáž študentov v Talline

  V dňoch 14.5. až 30.5. 2018 sa 12 študentov študijných odborov technické lýceum a mechanik počítačových sieti zúčastnilo odbornej stáže v medzinárodnom projekte Erasmus+ v Talline – Estónsko. Študenti mali možnosť poznať naozaj dynamické moderné hlavné mesto, kde bolo vidieť spojenie historickej časti mesta s modernou architektúrou 21. storočia tvorenej hlavne kombináciou skla a ocele. Odborná časť stáže sa realizovala v Polytechnickej škole - moderne vybavenej zameranej na technické odbory od fotografie, grafiky, programovania až po elektrotechniku. Naši študenti si postupne prešli jednotlivé odborné predmety danej školy, kde preukázali výborné odborné aj jazykové zručnosti.

  Čítať ďalej...  
IT Akadémia


Nový študijný odbor pre školský rok 2018/2019
pre dievčatá aj chlapcov

2561 M Informačné a sieťové technológie

Od 1.9.2018 otvárame na SOŠ Handlová nový, informatický, študijný odbor 2561 M informačné a sieťové technológie. Ponúkame ho pre Teba v súlade s aktuálnymi a perspektívnymi potrebami priemyslu a trhu práce.

Viac o odbore Informačné a sieťové technológie - www, video

čítaj ďalej...

 

 

Darovanie krvi – „Študentská kvapka krvi“

26. októbra 2017 sa naša škola už po niekoľkýkrát zapojila do celoslovenskej akcie „Študentská kvapka krvi“. Krv znamená pre mnohých ľudí „dar života“, pretože podstupujú rôzne operácie, utrpeli úraz, či potrebujú krv pre liečbu svojho ochorenia. Krv sa nedá vyrobiť, dá sa iba darovať ! To si uvedomilo vyše 40 študentov, nabrali odvahu a rozhodli sa darovať krv. Odmenou im bol pocit dobre vykonaného skutku. 19 študenti darovali krv po prvýkrát a pevne dúfame, že budú pokračovať v tejto zmysluplnej činnosti. Vďaka 31 úspešným odberom si Národná transfúzna stanica Martin odniesla z našej školy nemalé množstvo vzácnej tekutiny, ktorá určite zachráni nejeden ľudský život

Úspešní darcovia: Dušan Rus, Dávid Borko, Adam Ziaťko, Tomáš Hubina, Michal Cisík, Roman Sakan, Lukáš Cibuľa, Andrej Kušnier, Róbert Halász, Samuel Mello, Lukáš Krško, Adam Kmeť, Roman Čižnár, Dominika Weissová, Natália Chudá, Andrea Vanyová, Kristína Vojčíková, Ema Rudinská, Boris Bobok, Viktor Kaniansky, Kristína Gašparovičová, Marek Fodor, Matúš Gašparík, Tobias Ján Jamriška, Vladimír Haneš, Michal Kollár, Milan Rusnák, Denis Štilhamer, p. Kušnier, Sára Hubinová, Jarmila Jendrušáková.

Všetkým patrí obrovské poďakovanie !