• UPOZORNENIE – opravný termín EČ a PFIČ.

Opravný termín externej časti a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky september 2018 - určenie miesta konania

•  Informácie pre uchádzačov pomaturitného štúdia

6851 N sociálno - právna činnosť

Všetky prihlášky na pomaturitné štúdium posielajte na adresu: SOŠ Handlová, Lipová 8,972 51 Handlová.

Prihlášky na pomaturitné štúdium musia byť potvrdené lekárom a prikladajte k nim overené kópie maturitného vysvedčenia. Posielajte ich do 31.7.2018.

• Odborný remeselnícky kemp elektrikárov v Plzni

SOUE v Plzni bolo poverené organizáciou Remeselníckeho kempu pre elektrikárov, ktorý sa uskutočnil v dňoch 19.6 až 22.6.2018. Zúčastnilo sa ho 16 žiakov, z ktorých dvaja žiaci z 1.D odboru mechatronika Adam KIEPEŠ a Denis BLAHO reprezentovali našu školu.

• Projekt Erasmus+
    Odborná stáž študentov v Talline

V dňoch 14.5. až 30.5. 2018 sa 12 študentov študijných odborov technické lýceum a mechanik počítačových sieti zúčastnilo odbornej stáže v medzinárodnom projekte Erasmus+ v Talline – Estónsko. Študenti mali možnosť poznať naozaj dynamické moderné hlavné mesto, kde bolo vidieť spojenie historickej časti mesta s modernou architektúrou 21. storočia tvorenej hlavne kombináciou skla a ocele. Odborná časť stáže sa realizovala v Polytechnickej škole - moderne vybavenej zameranej na technické odbory od fotografie, grafiky, programovania až po elektrotechniku. Naši študenti si postupne prešli jednotlivé odborné predmety danej školy, kde preukázali výborné odborné aj jazykové zručnosti.

Obvodné kolo SOČ

Dňa 18.3.2016 sa konalo na SOŠ Partizánske obvodné kolo SOČ. Našu školu reprezentovali študenti zo 4.A triedy v troch odboroch.

09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava

• 3D tlačiareň - R. Tužinský, P. Čapkovič
  • PLC výrobná linka - M. Stotka

12 Elektrotechnika a hardware

• Robot Ventus - M. Štefánik

14 Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

• Hydromobil - R. Kušnier, A. Mikula, J. Gregor

Všetky práce boli úspešne obhájené a postupujú do krajského kola. Študentom ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme veľa úspechov v krajskom kole. Poďakovanie patrí aj členkám hodnotiacich komisií v obvodnom kole Ing. Ďurčovej a Ing. Račákovej.

Koordinátor SOČ, Ing. Görcsösová

Výsledky školského kola SOČ

Školského kola SOČ, ktoré sa konalo 18.2.2016 sa zúčastnilo 12 študentov, ktorí obhajovali 8 prác v piatich odboroch

• 09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava
    • 1. miesto: 3D tlačiareň - R. Tužinský, P. Čapkovič – 4.A
    • 2. miesto: neudelené
    • 3. miesto: Elektrická motokára - J. Šimko – 4.A
  • 11 Informatika
    • 1.miesto: Android hra v Unity3D C# - V. Villár, D. Vršek – 4.F
  • 12 Elektrotechnika a hardware
    • 1. miesto: Robot Ventus - M. Štefánik – 4.A
    • 2. miesto: Stopár Infinity - A. Kalvaster – 4.A
    • 3. miesto: PLC výrobná linka - M. Stotka – 4.A
  • 14 Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie
    • 1.miesto: Hydromobil - R. Kušnier, A. Mikula, J. Gregor – 4.A
  • 15 Ekonomika a riadenie
    • 1. miesto: neudelené
    • 2. miesto: neudelené
    • 3. miesto: Podnikateľský zámer a založenie živnosti - R. Mendelová – 2.T

Študentom, ktorí postúpili do oblastného kola, konaného 18.3.2016 v Partizánskom želáme veľa úspechov pri obhajobe súťažných prác.

Koordinátor SOČ, Ing.G. Görcsösová