pozývame Vás na rodičovské združenia, ktoré sa uskutočnia v termíne
    od 9.12. do 13.12.2019.

Presný termín pre jednotlivé triedy upresní triedny učiteľ.

• V mesiaci november v rámci kariérového poradenstva sa uskutočnili nasledovné akcie

• GAUDEAMUS – NITRA 5. 11. 2019
      Európsky veľtrh pomaturitného a celoživotného vzdelávania sa uskutočnil 5. – 6. 11. 2019. Ľudia v stánkoch škôl boli pripravení našim žiakom odpovedať na ich otázky. Študenti a absolventi VŠ sa radi podelili so svojimi skúsenosťami. VŠ na prednáškach predstavili od ponuky odborov, cez možnosti ubytovania až po mimoškolské aktivity. Čítať ďalej...
    • Odborná stáž projektu Erasmus + KA1 v Írskom meste Cork
      "Medzinárodné mobility – nástroj získavania odborných skúseností"

V termíne od 13. 10. – 26. 10. 2019 dostali vo výberovom konaní vybraní 8 žiaci 4. A triedy a 4 žiaci 3. A triedy odboru bilingválna obchodná akadémia možnosť rozšíriť si svoje teoretické, praktické odborné a najmä jazykové skúsenosti priamo na rôznych prevádzkach v druhom najväčšom írskom meste Cork, či prímestských častiach Ballincollig a Bishopstown. Väčšina žiakov pracovala pre spoločnosti, ktorých primárnym cieľom nebolo vykazovať zisk, ale ziskom z priameho predaja charitatívnym spôsobom podporiť určitú skupinu znevýhodnených ľudí. O akú konkrétnu skupinu ľudí sa jedná sa môže každý záujemca dozvedieť priamo z názvu prevádzky, alebo z propagačného materiálu umiestneného v jej vnútorných priestoroch.

Odbory pre prvákov v školskom roku 2019/2020

Pre školský rok 2019/2020 otvárame nasledujúce študijné a učebné odbory:

5-ročný študijný odbor:

6317 M 74 obchodná akadémia - bilingválne štúdium
odborné vzdelávanie v anglickom jazyku pre chlapcov aj dievčatá

4-ročné študijné odbory:

2561 M informačné a sieťové technológie
2675 M elektrotechnika
2679 K mechanik mechatronik DUÁLNE VZDELÁVANIE vo firmách Brose a GeWis
2682 K mechanik počítačových sietí
3447 K grafik digitálnych médií

3-ročné učebné odbory:

6475 H 00 technicko-administratívny pracovník
2466 H 02 mechanik opravár - stroje a zariadenia DUÁLNE VZDELÁVANIE vo firme Scheuch s.r.o.
2683 H 11 elektromechanik - silnoprúdová technika DUÁLNE VZDELÁVANIE vo firme Hornonitrianske bane Prievidza a.s.