Vitajte v našom regióne 2017

Nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko zorganizovala 26. apríla 2017 celoslovenskú súťaž Vitajte v našom regióne, ktorá sa konala v žilinskom obchodnom centre Mirage .Zúčastnilo sa jej rekordných 46 tímov (cca 230 žiakov) .Súťažilo sa vo viacerých kategóriách a o víťazoch rozhodovala odborná porota, ktorá hodnotila prezentáciu regiónov, produkty cestovného ruchu a prezentačné schopnosti študentov.

Súťaže sa zúčastnili aj žiaci SOŠ zo 4.A triedy: Linda Mihaliková , Kristián Mokrý, Ema Rudinská, Michaela Rudzanová, Zuzana Oravcová , ktorí veľmi dobre reprezentovali a zviditeľnili školu s projektom Potulky Pohroním. Poďakovanie patrí aj Viliamovi Drábovi (4.A –video nahrávka) a grafikom z 3.B triedy, ktorí pod vedením Mgr. I. Čapliarovej pre súťažný tím pripravili zaujímavé a vkusné propagačné materiály.

Sponzorsky tím podporili : Tatranwood, s.r.o., Hliník nad Hronom, Zveropark Revištské Podzámčie, TIK Handlová. Všetkým srdečne ďakujeme!

Ing. Darina Krónerová