Víťazstvo študentiek SOŠ Handlová

Až 43 tímov z celého Slovenska sa zapojilo do súťaže „Vedieť sa správne rozhodnúť“, ktorú každoročne organizuje nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko pre študentov stredných škôl zapojených do programu JA Etika v podnikaní. Súťaž pozostávala z dvoch kôl, pričom v prvom korešpondenčnom kole študenti riešili prípadovú štúdiu, na základe ktorej odborná porota rozhodla o finalistoch.

Do finále, ktoré sa konalo 6.6.2017 v priestoroch firmy HP Bratislava sa prebojovali aj dva naše tímy: Ema Beňová, Monika Balážiková (2.A – bilingválna oa) a Matúš Komár, Daniel Radosa (2.B –odbor gdm). Naše tímy sa vo finále skvele prezentovali a rozhodnutím odbornej poroty sa víťazkami tohtoročného, už 13. ročníka celoslovenskej súťaže Vedieť sa správne rozhodnúť sa stali študentky našej školy: Ema Beňová a Monika Balážiková. Gratulujeme!

Ing. Darina Krónerová