Mladý líder 2016

JA Mladý líder 2016 s našou účasťou

Najúspešnejší absolventi vzdelávacích programov JA Slovensko z celej SR objavovali tajomstvá úspešného líderstva počas štyroch inšpiratívnych dní, ktoré pre nich pripravila vzdelávacia nezisková organizácia Junior Achievement Slovensko v spolupráci s členom jej správnej rady, spoločnosťou Citi Foundation.

Tridsať stredoškolákov, ktorí v minulom školskom roku (2015/2016) úspešne absolvovali JA programy podnikateľského vzdelávania spojil vzdelávací projekt JA Mladý líder. V Belušských Slatinách od 27. do 30. septembra 2016 absolvovali v rámci študentskej konferencie interaktívne workshopy pod vedením odborných lektorov a koučov. Program tohto projektu bol zameraný na rozvíjanie manažérskych a líderských zručností, školili sa aj v krízovom manažmente. Tohto unikátneho projektu sa zúčastnili aj naši úspešní žiaci z programu Etika a podnikanie: Michal Cisík a Martin Košík z 3.C.

Moje dojmy:

"Tie štyri dni ktoré sme mohli stráviť na tomto super podujatí mi otvorili oči a ukázali ako sa dá urobiť to čo chcem, ako sa dá aj z ničoho spraviť niečo a potvrdili mi to, o čom som premýšľal – o svojom ďalšom smerovaní. Bola to skvelá skúsenosť a rozhodujúci krok do budúcnosti... Nadobudol som tiež presvedčenie , že by som rád pomohol v malom "lektorovaní" alebo v inšpirovaní ďalších študentov našej školy, ktorí pôjdu do programu - programov JA Slovensko alebo sú v nich už zapojení. Úplne naj by bolo, keby som mohol pracovať v nejakom ďalšom programe JA, ktorý sa robí na našej škole. "

Michal Cisík, 3.C trieda