Hlavná stránka Súťaže

Článok študenta Metoda Rybára,
priameho účastníka národného kola medzinárodnej súťaže NAG 2011

Tento článok som chcel napísať hneď ako som mal výsledky, ale nejako som na to nemal čas a potom som na to pozabudol, ale vlastne je to dobre, pretože sú už k dispozícií fotky a mám to v hlave trochu uležané.

Reprezentanti SOŠ Handlová na národnom kole súťaže NAG 2011 spolu s trénerom. Zľava: Ing. Ján Krausko, Roman Stejskal (HS3), Metod Rybár (UNI), Matúš Krajčík (HS3), Jakub Magula (HS3), Tomáš Drozda (UNI), Samuel Šlenker (HS3), Peter Halaška (PT), Michal Duda (PT), Jozef Pochyba (HS3), Lukáš Gurtler (HS3).

Tento rok našu školu reprezentovalo až 10 ľudí, zatiaľ najviac, spolu s trénerom nás bolo 11, takže sme utvorili celý futbalový tím. Príprava bola dôležitá a aj keď sa nám niekedy už nechcelo, nakoniec sme sa pripravili najlepšie ako sa dalo. Cieľ bol jasný, obhájiť titul v kategórií HS3 a zabodovať aj v kategóriách UNI a PT.

Čakal som, že tam dosiahneme nejaký úspech, ale nakoniec výsledok ma prekvapil. Víťazstvo v kategórií HS3 + 5. miesto v tej istej kategórií, víťazstvo a 2. miesto v kategórií PT a 2. a 3. miesto v Kategórií UNI. Fotky nášho tímu, či už spolu alebo v rámci kategórií nájdete vo fotogalérii.

Každý má na tomto úspechu svoj podiel, najväčšiu tréner, ktorý opäť skvelo zostavil tímy. Dosť nám pomohlo aj stretnutie s bývalými žiakmi našej školy na teambuildingu deň pred súťažou.

Organizácia priamo na súťaži bola dobrá, atmosféra tiež, spestrením boli prednášky ľudí zo Soitronu. Fotky priamo zo súťaže nájdete v galérii.

Šiesti sme postúpili do medzinárodného kola do Rumunska (tím HS3, dvaja z PT a ja z UNI) kde chceme opäť zabodovať, tak nám držte palce.

Posledná úprava Utorok, 28 Október 2014 20:29