SOŠ Handlová

 Darovanie krvi

27. marec 2018 – na pôde našej školy sa uskutočnilo opäť darovanie krvi, výnimočná akcia. Študenti si uvedomili, že v živote človeka je veľmi dôležité všímať si aj iných, veď koľkí potrebujú pomoc od druhých. Krv znamená pre mnohých ľudí „dar života“, pretože podstupujú rôzne operácie, utrpeli úraz, či potrebujú krv pre liečbu svojho ochorenia. Vyše 50 študentov nabralo odvahu a rozhodli sa darovať krv. Odmena za tento nesebecký čin nebola materiálna, ale pocit vykonaného dobrého skutku ju určite prekonal. Vďaka nim si Národná transfúzna stanica Martin odniesla z našej školy nemalé množstvo vzácnej tekutiny, ktorá určite zachráni nejeden ľudský život.

Úspešní darcovia: Patrik Ondrejovič, Tomáš Hubina, Michal Cisík, Ľubomír Vaškovič, Tomáš Sadloň, Roman Sakan, Peter Herbanský, Róbert Halász, Samuel Mello, Lukáš Krško, Andrej Kušnier, Pavol Gažovič, Peter Čapkovič, Peter Šimko, Dalibor Briadka, Stanislav Hudák,Paulína Galbavá, Dominik Prosba, Norbert Ďuriš, Dominika Weissová, Natália Husárová, Ema Rudinská, Martina Dodoková, Viktor Kaniansky, Michal Adamovič, Kristína Gašparovičová, Matúš Gašparík, Martin Čapliar,Marek Fodor, Martin Kollár, Roman Drexler, Michal Kollár, Michael Rajčáni, Jakub Macko, Ivan Horváth, Roderik Gogolák, Milan Rusnák, Boris Bobok, Kristián Fantura, Nikolas Spišák,Jarmila Jendrušáková, Richard Arvay

Patrí Vám obrovské poďakovanie !!!