Školský internát PDF Tlačiť E-mail

KONTAKT:

telefón: sekretariát 046/ 5121912
zborovňa vychovávateľov: 046/5121940

ŠKOLSKÝ INTERNÁT je školské zariadenie poskytujúce výchovno-vzdelávaciu starostlivosť v čase mimo vyučovania, ubytovanie a stravovanie žiakom stredných škôl.

UBYTOVANIE
O ubytovanie v školskom internáte môže požiadať zákonný zástupca žiaka alebo 18 ročný žiak.
Poplatok za čiastočnú úhradu nákladov na ubytovanie je 20 € /mesiac.
Kapacita internátu je 60 lôžok. Žiaci sú ubytovaní v 3-posteľových izbách.

STRAVOVANIE
Stravovanie zabezpečuje školská jedáleň, jedlo sa podáva 3 x denne.
Stravná jednotka je 3,19 € /deň (raňajky - 0,68€, obed - 1,37€, večera - 1,14€).
Vybavenie kuchyniek v ŠI: chladničky s mraziacou schránkou, elektrický sporák, dvojplatnička, mikrovlnná rúra, varné kanvice, minirúra.

VÝCHOVNO-VZDELÁVACIA ČINNOSŤ
Výchovno–vzdelávacia činnosť sa realizuje podľa Výchovného programu školského internátu. Zabezpečujú ju 3 vychovávateľky.
Žiaci majú k dispozícii spoločenské miestnosti s LCD televízorom, DVD prehrávač, knižnicu s internetovým klubom a školské športové zariadenia: telocvičňu, posilňovňu a ihriská

ŠKOLSKÝ PORIADOK ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU
Obsahuje: práva a povinnosti žiakov, bezpečnostné, zdravotné a hygienické pravidlá, režim dňa, zásady udeľovania výchovných opatrení.

PEDAGOGICKÍ ZAMESTNANCI ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU
Mgr. Darina Červenáková – vychovávateľka