Hlavná stránka Duálne vzdelávanie
Napísal Iveta Čapliarová
Štvrtok, 24 Jún 2010 00:00

Zápisnica č. 28
z pracovného stretnutia riadiaceho a administratívneho personálu projektu
konaného dňa 23. 06. 2010

Prítomní: podľa prezenčnej listiny

Priebeh:

1. Pracovné stretnutie riadiaceho personálu a odborných zamestnancov v rámci aktivity 1.1 sa týkalo kompletizácie návrhov na zmeny v školskom vzdelávacom programe v jednotlivých študijných a učebných odboroch v rámci projektu.
  2. Garanti jednotlivých odborov a predsedovia predmetových komisií zosumarizovali písomné podklady a návrhy od jednotlivých vyučujúcich, prekonzultovali ich aj s ostatnými predsedami PK v rámci medzipredmetových vzťahov a predniesli ich na tomto pracovnom stretnutí. Hotové školské vzdelávacie programy je potrebné odovzdať do 25. 06. 2010 na kontrolu zástupcovi pre teoretické vyučovanie Mgr. Viliamovi Tonhauserovi.
  3. Učitelia dostali harmonogram plnenia úloh na mesiace júl a august, a s každým osobne bol prejednaný plán dovoleniek, spracovanie podkladov na interaktívne cvičenia a pripomienky k plneniu úloh za uplynulé obdobie.

Zapísala Ing. Mária Beňušová
V Handlovej 23. 06. 2010