Hlavná stránka Fond mikroprojektov - program cezhraničnej spolupráce

Škola bez hraníc - Výber žiakov do projektu

Koniec školského roka znamenal aj ukončenie výberu žiakov, ktorí sa v rámci projektu "Škola bez hraníc - posilnenie cezhraničnej spolupráce v oblasti odborného vzdelávania" mohli zúčastniť plnenia aktivity "Odborná stáž v ISŠ Sokolnice". Výberu žiakov predchádzali vopred stanovené kritériá, na základe ktorých sa brali do úvahy 4 kategórie – správanie, prospech v odborných predmetoch, prezentácia na tému Obnoviteľné zdroje energie a ich využitie v praxi a odborná a jazyková príprava.

Na odbornú stáž sa mohli prihlásiť žiaci zo študijných odborov elektrotechnika, mechatronika a mechanik počítačových sietí.

Zoznam vybraných žiakov:

• Róbert Gross
  • Tomáš Lenhart
  • Marek Svitok
  • Matúš Kováč
  • Ľuboš Lomnický
  • Maroš Šinský

Náhradníci: Vladimír Matuška a Samuel Krausko.

Odbornú a jazykovú prípravu absolvujú žiaci týždeň pred uskutočnením odbornej stáže u cezhraničného partnera.

Spracovala Mgr. Patrícia Steinhüblová, projektový manažér