Hlavná stránka Školský internát
Napísal Iveta Čapliarová
Utorok, 03 November 2009 00:00

Zápisnica č. 1
z pracovného stretnutia manažmentu projektu
v rámci aktivity 1.1, 1.2 a 2.1 konaného dňa 2.11.2009

Prítomní: podľa prezenčnej listiny

Priebeh:

1. Úvodné informácie o projekte a jeho cieľoch inovovať obsah a metódy, skvalitniť výstupy vzdelávania pre potreby trhu práce vo vedomostnej spoločnosti, uskutočniť obsahovú prestavbu vzdelávania a prostredníctvom inovovaných metód a foriem výučby pripraviť absolventa pre potreby spoločnosti a trhu práce, ako aj pre jeho nadväzujúce vzdelávanie.
  2. Usmernenie k prehodnoteniu a doplneniu školského vzdelávacieho programu v ôsmych určených študijných a učebných odboroch.
  3. Rozdelenie a koordinácia pracovných skupín a úvodné informácie k vytvoreniu „Návrhov na inováciu výučby“ v týchto skupinách, stanovenie zodpovednosti za prípravu tohto materiálu v Prílohe č. 1.
  4. Naplánovanie úloh a termínov k zavedeniu nového študijného odboru – mechatronika, príprava potrebnej pedagogickej dokumentácie a učebných textov pre novootvorený študijný odbor, kde sa zameriame najmä na strojárenské predmety.
  5. Zabezpečenie nových didaktických prostriedkov pre inováciu metód a foriem výučby. Nákup didaktických prostriedkov bude priamo súvisieť s realizovanými aktivitami projektu, modernizáciou školského vzdelávacieho programu, tvorbou učebných textov a zavedením nového študijného odboru mechatronik.

Zapísala: Ing. Mária Beňušová,
koordinátorka aktivity č. 1.1