Hlavná stránka Školský internát
Napísal Iveta Čapliarová
Štvrtok, 08 Apríl 2010 00:00

Zápisnica č. 20
z pracovného stretnutia riadiaceho personálu projektu s externým zamestnancom – expertom pre tvorbu e-learningu
konaného dňa 07. 04. 2010

Prítomní: podľa prezenčnej listiny

Priebeh:

1. Pracovné stretnutie riadiaceho a externého odborného zamestnanca projektu – experta pre tvorbu e-learningu Ing. Richardom Lámerom sa týkalo prípravy, postupu a organizačného zabezpečenia k tvorbe interaktívnych cvičení.
  2. Ing. Richardovi Lámerovi poskytol projektový manažér prístup k výstupom aktivity 1.1 a 1.2, aby si mohol pripraviť seminár so odbornými zamestnancami týchto aktivít na 28.4.2010.
  3. Ing. Richard Lámer sa po ukončení seminára stretne a dohodne aj s ďalšími internými a externými odbornými zamestnancami školy na technických záležitostiach ohľadne vytvorenia internetového portálu v rámci tohto projektu.

Zapísala Ing. Mária Beňušová
V Handlovej 07. 04. 2010