Hlavná stránka Úspechy študentov

Trenčiansky robotický deň

15. februára 2012 sa konal 7. ročník Trenčianskeho robotického dňa. Súťaž mala medzinárodný charakter a bola spojená so súťažnou prehliadkou, prezentáciami a ukážkami z oblasti robotiky. Našu školu reprezentovali štyria študenti. V kategórií Free style obsadil Tomáš Tonhajzer zo IV.F - technické lýceum - s prácou Robotické rameno riadené mikroprocesorom 2. miesto. V kategórií Skladačka získal Dávid Pásztor zo IV.F - technické lýceum - za prácu Modernizácia stavebnice Fischer 2.miesto. V kategórií mobilných robotov Driver A reprezentovali našu školu Matúš Kubiš a Ondrej Stratený z III.F - technické lýceum. Absolútnym víťazom Trenčianskeho robotického dňa sa stal Tomáš Tonhajzer, ktorý sa zúčastní medzinárodnej súťaže v Rumunsku. Ocenení študenti dostali diplomy a vecné ceny a popri súťaži sa zúčastnili vedecko-technických prednášok, ktoré boli súčasťou tejto akcie. Odborným garantom a pedagogickým sprievodcom našich študentov bola Ing. Katarína Ďurčová.

Posledná úprava Nedeľa, 09 November 2014 05:19