Hlavná stránka Úspechy študentov

Historický úspech v Stredoškolskej odbornej činnosti

V dňoch 24. - 26. apríla 2012 sa konalo v Piešťanoch celoštátne kolo SOČ 2011/2012. Po úspešných 90. rokoch nadviazala naša škola na výbornú odbornú tradíciu, ktorú potvrdila hneď dvoma prvými miestami. Zásluhu na tom majú naši študenti Andrej Polák a Michal Slíž, ktorí zvíťazili v odbore Strojárstvo, hutníctvo, doprava s prácou CNC frézka a Tomáš Tonhajzer a Martin Géczy - víťazi v odbore Tvorba učebných pomôcok a didaktické technológie s prácou Robotické rameno.

V konkurencii najlepších riešiteľov z celého Slovenska prezentovali svoje kvality, profesionalitu a pripravenosť na kreatívne riešenie technických úloh. Ako študenti študijného odboru technické lýceum so zameraním na strojárstvo (Polák, Slíž a Géczy) a informatiku (Tonhajzer) potvrdili svoje ambície študovať na vysokej škole, výborne reprezentovali svoju školu i seba. Gratulujeme!

Ing. Henrieta Uličná
koordinátorka SOČ