Hlavná stránka Úspechy študentov

Striebro v celoslovenskom finále GEP

V rámci programu GEP (globálny etický program), ktorý je v tomto školskom roku realizovaný v 2.A triede, sme sa zapojili do súťaže: „Vedieť sa správne rozhodnúť“. Po vyhodnotení korešpondenčného kola, v ktorom prihlásené slovenské stredné školy (26 škôl) riešili zadanú prípadovú štúdiu, dostal aj náš tím pozvánku na celoslovenské finále.

Finálová súťaž sa uskutočnila dňa 17.5.2013 v priestoroch známej počítačovej firmy HP v Bratislave, kde sa zišlo 8 postupujúcich tímov z celého Slovenska. Študenti riešili novú prípadovú štúdiu v časovom limite a po jeho uplynutí postupne prezentovali svoje verzie riešení pred odbornou porotou. Náš tím v zložení Michaela Šuhajová a Romana Fabianová (2.A trieda, odbor OA) prekvapil sebaistým a pohotovým vystúpením i kreatívnym riešením daného problému, čím si vybojoval pekné 2.miesto.

Za úspešnú reprezentáciu školy patrí dievčatám poďakovanie.

Ing. Darina Krónerová

Posledná úprava Nedeľa, 09 November 2014 05:01