Hlavná stránka Úspechy študentov

Krajské kolá olympiád v anglickom a nemeckom jazyku

Dňa 10.2.2014 sa v Trenčíne konalo Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku V kategórii 2D našu školu úspešne reprezentoval Kristián Kaspar, ktorý získal  2. miesto.

Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku sa konalo 13.2.2014 v Prievidzi, kde sa na preknom 3. mieste v kategórii 2D umiestnil Miroslav Mašír.

Obom našim študentom blahoželáme k dosiahnutému úspechu!

Obvodné kolá olympiád v anglickom a nemeckom jazyku

Dňa 16.1. 2014 sa na Gymnáziu VBN v Prievidzi konalo Obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku. Našu školu úspešne reprezentoval Kristan Kaspar, študent 2.F triedy, ktorý zvíťazil v kategórii 2D.

Dňa 24. 1. 2014 sa na Gymnáziu VBN v Prievidzi konalo Obvodné kolo olympiády v nemeckom jazyku. V kategórii 2D našu školu úspešne reprezentoval študent 4.F triedy Miroslav Mašír, ktorý sa umiestnil na 1. mieste.

Našim úspešným študentom blahoželáme.

Ing. Silvia Maruniaková

Olympiáda v anglickom jazyku

školské kolo

Dňa 12. 12. 2013 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Blahoželáme úspešným študentom!

kategória 2D

IV. A

Olympiáda v nemeckom jazyku

školské kolo

Dňa 4. 12. 2013 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Blahoželáme úspešným študentom!

kategória 2D

1. miesto Miroslav Mašír IV.F