SOŠ Handlová

IT Akadémia


Nový študijný odbor pre školský rok 2018/2019
pre dievčatá aj chlapcov

2561 M Informačné a sieťové technológie

Od 1.9.2018 otvárame na SOŠ Handlová nový, informatický, študijný odbor 2561 M informačné a sieťové technológie. Ponúkame ho pre Teba v súlade s aktuálnymi a perspektívnymi potrebami priemyslu a trhu práce.

Viac o odbore Informačné a sieťové technológie - www, video

čítaj ďalej...

 

 

TULACK, JA Firma úspešná

TULACK JA Firma, pôsobila na Strednej odbornej škole v Handlovej v rámci voliteľného predmetu Podnikanie v cestovnom ruchu v našej 5.A triede. Pripravili a zorganizovali sme výlety (Budapešť, Bachledova dolina), ktoré nadchli nielen našich študentov ale i učiteľov.

Predávali sme aj sladké pečivo počas rôznych školských akcií, ktoré tiež zožali veľký úspech. Čo nám práca vo firme priniesla? Naučili sme sa rozhodovať o rozličných veciach a riadiť našu JA Firmu ako jeden tím. Tieto skúsenosti nám pomohli zistiť viac o sebe a takisto aj zlepšiť sa vo veciach, v ktorých sme predtým možno zaostávali. Prekonali sme mnoho prekážok, občas veľmi nepríjemných, aby sme sa dostali k určenému cieľu. Každý z nás sa stretol s fungovaním oddelení od výroby až po marketing a tým sme sa naučili, že firma je ako úľ zložený z mnoho včiel ale fungujúci ako jedno telo...

Linda Mihaliková
prezidentka TULACK JA Firmy